L2P GAMING | AMBASADOŘI
640
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-640,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

AMBASADOŘI

TOMÁŠ VEČEŘA
DARERRIS

DOTA2 – darerris@l2pgaming.net

Jmenuji se Tomáš ‘Darerris‘ Večeřa a pokud jste někdy naladili web doty 2 či nějaký ten dota stream, tak jste již možná můj nick zaregistrovali. E-sport jsem začal sledovat a aktivně věnovat se hrám až na kolejích při studiu na VŠ. Tak začala moje cesta Warcraftem a později po vydání i samostané Doty 2. Zpočátku jsem pouze sledoval a postupem času i něco málo začal přispívat. Vždy mi Dota 2 přišla jako taková Popelka, která nemá příliš valnou podporu ze strany Valve jako například League of Legends od RIOTu a místní komunita se musí v zásadě starat sama o sebe. Viděl jsem možnost jak alespoň trochu pomoci, tak proč to neudělat. Doufám, že prostřednictvím herní organizace l2pgaming se mi otevře mnohem více možností. Pokud tu bude byť sebemenší příležitost udělat něco pro komunitu dotařů, tak se ji rád chopím.

JAN VRŠKA
NIOB

POKEMON GO – niob@l2pgaming.net

Většina z vás mě zná pod nickem Niob. Dlouhou dobu jsem hrál hlavně Warcraft 3 a Lineage II. Poslední dobou mě nejvíce zaujal projekt Pokémon GO a rozhodl jsem se mu dlouhodobě věnovat. S organizováním eventů mám dlouhodobé zkušenosti, už dříve jsme pořádali spoustu Lineage srazů. Společně s Learn2play pracujeme na tom, aby veškeré akce, spojené s Pokémon GO probíhaly hladce a abyste si je všichni náležitě užili. Pokud máte jakékoliv nápady na obzvláštnění srazů, nestyďte se mi napsat, určitě něco vymyslíme a dobrým nápadům zajistíme proveditelnost.

ONDŘEJ MIKSCHE
MIKSAK

FOTOGRAF, GRAFIK – miksak@l2pgaming.net

Kolem her se točím už dlouhou dobu, ale ještě více mě baví různé eventy a jejich focení. Pro Learn2play se snažím fotit každou akci a zpracovávám grafiku. Nezabývám se však jen focením herních akcí, proto kdybyste měli zájem o fotografa, napište mi, určitě se domluvíme.