L2P GAMING | EVENTY
182
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-182,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

09. října 2016 – Hearthstone (Brno, CZ)

A do třetice se bude v neděli 9.10. pořádat Hearthstone turnaj. Klasicky začneme hrát v 18:00 a od 17:30 bude probíhat check-in v Esport bar 21. Jasně, víme, že ten den je ještě jeden turnaj mimo Brno, ale i přesto turnaj bude! Přece jen jsme to slíbili v kalendáři akcí na říjen a ti, kterým se nechce cestovat, nebudou ochuzeni o zážitek z turnaje!

Turnaj bude jako všechny ostatní bez startovného, takže si může přijít zahrát opravdu každý!

Hráči si na začátku turnaje vyberou 4 classy, jednu z nich jim vždy oponent zabanuje. Bude se hrát formát Conquest, pro neznalé je to formát hry, kdy musíte vyhrát se všemi svými třemi balíky, balík který vyhraje hru, nelze použít v další hře se stejným oponentem.

A co ceny? Samozřejmě první 3 místa dostanou sezónní body, které budou udělovány na turnaji každých 14 dní. Na konci sezóny, který bude koncem tohoto vysokoškolského semestru, bude vyhlášení a 3 hráči s největším počtem bodů obdrží hodnotné ceny. Na každém turnaji také první 3 místa obdrží symbolickou odměnu ve formě Hearthstone balíků karet.

Budeme se na vás těšit!

30. září 2016 – League of Legends 1v1 (Brno, CZ)

V pátek 30.9. od 17:30 bude v Esport bar 21 probíhat první ze série turnajů 1v1 v League of Legends.
Co musíte udělat pro to, abyste se mohli zůčastnit? V zásadě jen přijít včas (check-in do 18:00) a zapsat se! Bohužel máme omezenou časovou kapacitu, proto budeme moci do turnaje zapojit vždy jen prvních 16 hráčů. Nechceme po nikom žádné vstupné, nemusíte být profík, prostě se jen přijďte zůčastnit a pobavit se!

Vítěze odměníme body, které budou započítány do bodování první sezóny. Jako bonus k bodování by od Riotu první 3 místa měly obdržet menší množství RP! První sezóna bude koncem vysokoškolského semestru vyhodnocena a vítězná trojka bude oceněna.

Budeme se na vás těšit!

07. října 2016 – DOTA 2 1v1 (Brno, CZ)

A teď něco pro fanoušky Doty! V pátek se od 18:00 v Esport bar 21 začne hrát 1v1 turnaj v Dotě 2. Bude se hrát mirror match na midu a první 3 místa obdrží symbolickou výhru hned po finálovém zápase.
Check in od 17:30, max 16 hráčů, takže přijďte včas!

Turnaje budou probíhat pravidelně, každých 14 dní počínaje datem 7.10. 2016. Za každý turnaj obdrží vítězná trojice body, které se budou započítávat do sezónního bodování. Sezóna bude končit koncem ledna (na konci každého školního semestru). Na konci sezóny budou hráči s největším počtem bodů odměněni.

Těšíme se na vás všechny!